شستشو دهنده بویلر

Porsa 604

شستشو دهنده بویلر Porsa 604

آب دارای ترکیبات مختلف معدنی و آلی بوده که برخی از این ترکیبات به مانند کربنات‌ها، بی‌کربنات‌ها، فسفات‌ها، سولفات‌ها و... عامل اصلی تشکیل رسوب می‌باشند. به منظور جلوگیری از تشكيل رسوب روش‌هايي وجود دارد اما با این وجود شاهد تشكيل رسوب در برج‌هاي خنك‌كننده، ديگ‌هاي بخار، چيلرها، مبدل‌هاي حرارتي، پمپ‌ها و ديگر تجهیزات هستيم. تشکیل رسوب در دیواره‌های فلزی که با آب تماس دارند ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل کاهش انتقال حرارت، افزایش مصرف انرژی و از سرویس خارج شدن پیش‌بینی نشده‌ی تجهیزات گردد.امروزه روش‌هاي شيميايي، كارآمدترين روش‌هاي رسوب‌زدايي و جرم‌گيري محسوب مي‌شوند و عموماً از تركيباتي كه ساختار اسيدي دارند استفاده مي‌شود. اما نكته قابل ملاحظه آن است كه اين اسيدهاي قوي بعد از تجزيه رسوبات شروع به تجزيه فلزات نموده و مشکل خوردگي فلزي را پديدار مي‌سازند. بنابراین انتخاب يك اسيد به تنهايي جهت رسوب‌زدايي به هيچ وجه كار منطقي و درستي نمي‌باشد محصولات رسوب‌زدای (Cleaner) شرکت پرسا شیمی با کارایی بسیار بالا این امکان را به کاربران و مجریان طرح می‌دهد تا با روشی آسان و هزینه مناسب نتیجه دلخواه خود را گرفته و سیستم خود را از وجود رسوبات مختلف پاکسازی نمایند. این ماده بر پایه آمین  بوده به سطح فلزات هیچ آسیبی نمی رساند و  برای انحلال رسوبات معدنی به کار می‌رود. این ماده برای استفاده در سیستم‌هایی که از فلزات سخت مانند آهن، چدن و آلیاژهای آهنی و فلزات نرم مانند مس، قلع، روی، برنج و آلومینیوم ساخته شده‌اند مناسب است.

 

پرسا شیمی اکسیر

شرکت پرسا شیمی اکسیر تولید کننده مواد شیمیایی جهت بهینه سازی آب های صنعتی برج خنک کننده ، دیگ بخار ، سیستم های آب شیرین کن RO و ... می باشد. 

این شرکت جامع ترین بسته مواد شیمیایی، تجهیزات و سرویس فنی را  برای کمک به مشتریان در جهت مدیریت و بهینه سازی منابع آب و فرآیند در صنعت را  ارائه می نماید.

 

تلفن: 44383628، 44262406، 44261964 - 021
فکس:44383623-021

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ستارخان، روبروی نیروگاه برق آلستوم پلاک 748، واحد 4

ایمیل: info(a)porsachem(.)com 
 
 

 

 

ADSCELL