سیستم برج خنک کننده مدار بسته

 

Porsa 500

این ماده شیمیایی یک ترکیب مناسب از چند مواد بازدارنده بر پایه نیتریت میباشد که برای جلوگیری از خوردگی سیستم های خنک کننده مدار بسته طراحی شده اند. این ماده شیمیایی بسیار غلیظ بوده و برای صنایع بزرگ و صنایعی که نشتی آب دارند، بسیار اقتصادی است. یک لایه فیلم محافظ قوی در تمام سطوح فلز حتی در قسمت های خورده شده سیستم ایجاد میکند این ماده شیمیایی آلوده کننده محیط زیست نمی باشد.

 

Porsa 501

این ماده شیمیایی یک ترکیب مناسب از چند مواد بازدارنده بر پایه نیتریت و آزول میباشد که برای جلوگیری از خوردگی سیستم های خنک کننده مدار بسته که فلز مس و آلیاژهای آن در طراحی سیستم به کار رفته مفید می باشد. این ماده شیمیایی بسیار غلیظ بوده و برای صنایع بزرگ و صنایعی که نشتی آب دارند، بسیار اقتصادی است. یک لایه فیلم محافظ قوی در تمام سطوح فلز حتی در قسمت های خورده شده سیستم ایجاد میکند این ماده شیمیایی آلوده کننده محیط زیست نمی باشد.

 

Porsa 502

این ماده شیمیایی یک ترکیب مناسب از چند مواد بازدارنده بر پایه نیتریت و مولیبدات میباشد که برای جلوگیری از خوردگی سیستم های خنک کننده مدار بسته طراحی شده اند. این ماده شیمیایی بسیار غلیظ بوده و برای صنایع بزرگ و صنایعی که نشتی آب دارند، بسیار اقتصادی است. یک لایه فیلم محافظ قوی در تمام سطوح فلز حتی در قسمت های خورده شده سیستم ایجاد میکند این ماده شیمیایی آلوده کننده محیط زیست نمی باشد.

 

Porsa 503

این ماده شیمیایی یک ترکیب مناسب از چند مواد بازدارنده بر پایه آمین و فسفات میباشد که برای جلوگیری از خوردگی سیستم های خنک کننده مدار بسته که فلز مس و آلیاژهای آن در طراحی سیستم به کار رفته مفید می باشد. این ماده شیمیایی بسیار غلیظ بوده و برای صنایع بزرگ و صنایعی که نشتی آب دارند، بسیار اقتصادی است. یک لایه فیلم محافظ قوی در تمام سطوح فلز حتی در قسمت های خورده شده سیستم ایجاد میکند این ماده شیمیایی آلوده کننده محیط زیست نمی باشد.

 

پرسا شیمی اکسیر

شرکت پرسا شیمی اکسیر تولید کننده مواد شیمیایی جهت بهینه سازی آب های صنعتی برج خنک کننده ، دیگ بخار ، سیستم های آب شیرین کن RO و ... می باشد. 

این شرکت جامع ترین بسته مواد شیمیایی، تجهیزات و سرویس فنی را  برای کمک به مشتریان در جهت مدیریت و بهینه سازی منابع آب و فرآیند در صنعت را  ارائه می نماید.

تلفن: 44383628، 44262406، 44261964 - 021
فکس:44383623-021

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ستارخان، روبروی نیروگاه برق آلستوم پلاک 748، واحد 4

ایمیل: info(a)porsachem(.)com 
 
 

 

 

ADSCELL