کواتر

Porsa 210

نوعی سورفکتانت کاتیونی متعلق به گروه بایوسایدهای غیر اکسیدکنند(Non-Oxidative)  بر پایه ترکیبات چهارتایی آمونیوم است که حتی در غلظت‌های پایین دارای قدرت میکروب‌کشی مطلوب می‌باشد. این قابلیت مربوط به قدرت این ماده در جلوگیری از فعالیت بعضی از آنزیم‌های حیاتی باکتری به ویژه آن هایی که در تنفس و گلیکولیز دخالت دارند و همچنین آزاد سازی محتویات داخل سلول باکتری به محیط اطراف آن می‌باشد. از سوی دیگر با افزایش زمان تماس و غلظت، ترکیبات نیتروژن و فسفر سلول باکتری به محیط اطراف ریخته و باکتری از بین می‌رود. همچنین این ماده ویژگی پخش‌کنندگی (Dispersing) و از بین بردن لجن و جلبک را دارد. درصورت استفاده همزمان و یا متناوب با بایوساید غیر اکسید کننده بر پایه ایزوتازلین تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. این محصول می‌تواند در سیستم‌های خنک‌کن مدار باز یا بسته، استخرها، خطوط انتقال آب، سیستم‌های آتش نشانی و ... مورد استفاده قرار گیرد. به کاربردن این محصول ممکن است همراه با ایجاد کف باشد.

پرسا شیمی اکسیر

شرکت پرسا شیمی اکسیر تولید کننده مواد شیمیایی جهت بهینه سازی آب های صنعتی برج خنک کننده ، دیگ بخار ، سیستم های آب شیرین کن RO و ... می باشد. 

این شرکت جامع ترین بسته مواد شیمیایی، تجهیزات و سرویس فنی را  برای کمک به مشتریان در جهت مدیریت و بهینه سازی منابع آب و فرآیند در صنعت را  ارائه می نماید.

تلفن: 44383628، 44262406، 44261964 - 021
فکس:44383623-021

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ستارخان، روبروی نیروگاه برق آلستوم پلاک 748، واحد 4

ایمیل: info(a)porsachem(.)com 
 
 

 

 

ADSCELL