پرسا شیمی اکسیر

پرسا شیمی اکسیر

شرکت پرسا شیمی اکسیر تولید کننده مواد شیمیایی جهت بهینه سازی آب های صنعتی ( کولینگ تاور ، بویلر ، سیستم های RO و ... ) می باشد. 

این شرکت جامع ترین بسته مواد شیمیایی، تجهیزات و سرویس فنی را  برای کمک به مشتریان در جهت مدیریت و بهینه سازی منابع آب و فرآیند در صنعت را با کمک بخش های زیر ارائه می نماید:

بخش تولید

به کارگیری تجهیزات، مواد اولیه مناسب، تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا در کنار فضای بسیار مناسب تولید، ارائه سفارشات کلیه مشتریان در تمامی صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، خطوط انتقال، سیستم های تولید بخار، برج های خنک کننده، سیستم های آب شیرین کن، سیمان، معادن و افزایه های حفاری و ... را در حداقل زمان ممکن میسر می سازد.

بخش کنترل کیفی

با در اختیارداشتن آزمایشگاه مجهز، ضمن انجام کنترل کمی و کیفی مواد اولیه، حین تولید و محصولات نهایی، توانایی ارائه خدمات آزمایشگاهی به شرکت های دولتی و خصوصی را نیز دارد.

 همچنین مواد شیمیایی تولیدی بعد از تزریق به پایلوت کولینگ تاور، با کمک کوپن گذاری از لحاظ عملکرد جلوگیری از میزان رسوب یا خوردگی کاملا بررسی شده و مشتریان گرامی را از کیفیت تضمین شده همیشگی محصولات مطمئن می سازد.

بخش مشاوره

این بخش با بهره مندی از کادر مجرب داخلی، اساتید دانشگاه و نیز مشاوران خارجی آمادگی خود جهت ارائه مشاوره، تعیین فرمولاسیون موثر با کمترین مقدار استفاده از مواد اعلام می نماید. 

همچنین برگزاری دوره های آموزشی رایگان و سمینار جهت آن دسته از مشتریان که تمایل به ارتقای آگاهی پرسنل خود دارند از سیاست های همیشگی این شرکت می باشد

بخش فروش

اجرای کامل و دقیق سیاست های بخش مشاوره و نیز برآورد قیمت حتی برای مراکز کوچک صنعتی در حداقل زمان ممکن و پاسخگویی صحیح به نیاز مشتریان قبل و بعد از پروسه فروش از وظایف این بخش می باشد.

تلفن: 44383628، 44262406، 44261964 - 021
فکس:44383623-021

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ستارخان، روبروی نیروگاه برق آلستوم پلاک 748، واحد 4

ایمیل: info(a)porsachem(.)com 
 
 

 

 

ADSCELL